O nas

Pizzeria „FUKS” mieści się w centrum miasta przy ulicy Grochowej 3.

Ciemne drewno, kolorowe maty na stołach ożywiające wystrój wnętrza, do tego wygodne kremowe kanapy przy dużych oknach sprawiają, że wnętrze lokalu jest eleganckie. Dzięki regulowanemu oświetleniu można stworzyć intymny nastrój, w sam raz na randkę. Na ścianach umieszczona jest grafika z zabawnymi cytatami kulinarnymi , np.: „Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.” - G.B. Show czy też :”Po dobrym obiedzie nie ma się pretensji do nikogo, nawet do własnej rodziny.” - Oskar Wild.

Menu pozwala zaspokoić gusta wszystkich, nawet najbardziej wybrednych gości. Naszym atutem jest pizza na cienkim cieście, która zdobyła już rzeszę smakoszy. Jedną z ulubionych pizz naszych klientów jest pizza Góralska – świetne połączenie składników (ser wędzony, kurczak, czosnek, pomidor, cebula) ułożone na przepysznym serowym sosie na spodzie pizzy.

Posiadamy także szeroki wybór past oraz pysznych sałatek – m.in. z serem pleśniowym, z kurczakiem czy  z wątróbkami drobiowymi .

Dodając do tego przemiłą obsługę mamy niemalże receptę na lokal idealny. Sprawia to, że niezależnie od Waszego nastroju – FUKS to właśnie to miejsce, w którym z pewnością poczujecie się świetnie.

Serdecznie Zapraszamy